Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
Sport Hangar CZ s.r.o. Menu

Fischer Race Jr Classic IFP - čierna / žltá

Juniorské bežecké viazanie Fischer Race Jr Classic IFP - nové bežecké viazanie Fischer Turnamic je určené na nasadenie na lyžiach integrovanú dosku IFP. Iné viazanie než Turnamic na integrovanú dosku lyží (IFP) nasadiť nejde. Viazanie nedá nainštalovať inak ako na IFP dosku.

Shop kod: 27225
PN: 18VAB-S70117
Výrobca: Fischer

Potrebujete poradiť s výberom?

Pre výber zjazdových lyží alebo bežeckých lyží vyskúšajte nášho online sprievodcu SkiGuru. Prípadne zavolajte Tomášovi na +420 603 981 932, rád Vám poradí.

Dostupnosť:
Skladom na predajni tovar je skladom na predajni, ihneď k odberu alebo na expedíciu

 50,00

Objednajte hneď a zásielku obdržíte
DPD SK: Utorok 26. 10. 2021

Doprava zadarmo

Informace o produktu

  • EAN: 9002972216015

Juniorské bežecké viazanie Fischer Race Jr Classic IFP- viazanie je kompatibilný s topánkami Fischer a podrážkami so systémom NNN. Dvojdielna "Integrated Fixation Plate" je váhovo optimalizovaná a umožňuje nastavenie v 7 pozíciách a bez náradia. Dosku IFP je možné podľa individuálnych potrieb predsadiť alebo posunúť dozadu z centrálnej pozície, ponúka individuálne Fine-Tuning. Takže je možné kedykoľvek a kdekoľvek přenastavovat v závislosti na štýle, podmienkach či výkonnosti. Ergonomický dizajn páčky s protišmykovými prvkami umožňuje intuitívne používanie pri zapínaní a odopínanie viazania. Haptická aj akustická odozva pri uzamknutí viazania. Zaistené proti nežiaducemu uvoľneniu. Montáž a nastavenie pozície funguje ľahko a bez použitia akéhokoľvek náradia a je prispôsobené individuálnemu prenastavenie aj v ťažších podmienkach v stope. Jasne viditeľné hodnoty v okienku nastavenia a znateľné zapadnutie uľahčujú manipuláciu. Dvojdielna doska s aretáciou na dva piny zaisťuje nielen dvojitú bezpečnosť, ale tiež to, že je možné upevniť viazanie na jednom mieste. Zostávajúce plocha základy viazanie je voľne plávajúce, takže nič nenarušuje výkonnostný potenciál lyží. Nastaviteľný pätnej diel, ktorý sa ľahko posúva po koľajnici a nastaví na potrebnú dĺžku topánky. Pri přenastavování pozície sa pätka pohybuje automaticky bez nutného ďalšieho prispôsobenia. Minimalistická výška garantuje nízku pozíciu nad lyží a tým pádom aj maximálnu stabilitu. Výsledkom je stabilnejší fázy sklzu a zároveň priamy kontakt so snehovým podkladom.

Parametre

Profil - systém běžeckého vázání: NNN/Prolink/Turnamic
Způsob montáže běžeckého vázání IFP
Určené pre junior
Upínací systém topánky manuál
Technika lyžovanie klasika
Sezóna 2018/2019
Farba: čierna

Alternatívny tovar Porovnať alternatívne produkty

Doprava zadarmo

 50,00

Juniorské bežecké viazanie Rossignol Race Jr Classic IFP…

Skladom u dodávateľa

Doprava zadarmo

 50,00

Juniorské bežecké viazanie Rossignol Race Jr Skate IFP pre…

Skladom u dodávateľa

Doprava zadarmo

 50,00

Salomon SNS Pilot Sport Classic ponúka pevný odraz a…

Skladom u dodávateľa

Doprava zadarmo

 50,00

Fischer Control Step-In IFP pre klasiku. Viazanie sa…

Skladom u dodávateľa

Doprava zadarmo

 50,00

Fischer Race Skate Jr IFP je juniorské závodné viazanie pre…

Skladom u dodávateľa