Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
Sport Hangar CZ s.r.o. Menu

Fischer Speedmax 3D Skate C-Special Stiff IFP

Pretekárske bežecké lyže Fischer Speedmax 3D Skate C-Special Stiff - speedmax - lyže olympijských víťazov a svetových šampiónov Absolútna novinka - GLIDING SIDEWALL, voskovateľné bočnice, na ktoré je použitý rovnaký materiál ako na sklznici. Trenie sa tak znižuje na minimálne možné.

Shop kod: 39102
PN: 20BE-N05319
Výrobca: Fischer

Potrebujete poradiť s výberom?

Pre výber zjazdových lyží alebo bežeckých lyží vyskúšajte nášho online sprievodcu SkiGuru. Prípadne zavolajte Tomášovi na +420 603 981 932, rád Vám poradí.

Zvoľte variant
Dostupnosť:
Vypredané Produkt už nie je možné zakúpiť

 651,74 Cena lyží bez viazania

Produkt už nie je možné zakúpiť

Doprava zadarmo

Informace o produktu

Pretekárske bežecké lyže Fischer Speedmax 3D Skate C-Special Stiff :

Cold Base Bonding:

Molekulárna štruktúra sklznice je pri obvyklej technológii výroby ovplyvňovaná vysokou teplotou a tlakom, ktoré ju čiastočne deformujú. FISCHER preto vyvinul nový postup tzv. COLD BASE BONDING, lepenie sklznice za studena. Tým sa zabraňuje deformácii kvalít materiálu a využíva sa naplno všetkých jeho predností. Lyže SPEEDMAX tak majú neprekonateľný sklz a rýchlosť, skvele absorbujú vosky a sklznica je navyše ľahšie brúsiteľná. V neposlednom rade vďaka úplne novej vrstve medzi sklznicou a jadrom, ktorá pohlcuje tepelné rozdiely, prejavujú lyže SPEEDMAX rovnaké jazdné vlastnosti za všetkých teplotných podmienok.

Súčasťou lyží je integrovaná doska IFP pre jednoduchú montáž viazania bez vŕtania do lyží - kompatibilná s viazaním Turnamic (Fischer, Rossignol). Nekompatibilný s viazaním NNN NIS (Rottefella) a SNS (Salomon). Odporúčané viazanie: Worldcup Skate IFP (S49019).

Lyže majú nové jadro AIR CORE HM CARBON, ktoré vychádza z modelu RCS SKATE a je ďalej upravené pre novú technológiu výroby COLD BASE BONDING. Jadro je tvorené mnohými hi-tech materiálmi, obsahuje základnú dvojsmernú štruktúru a ďalšie karbónové (Fischer Carbon Fibre) a kompozitné vrstvy.

Použitý typ konštrukcie SKATING 1Q/610 je vďaka odľahčeniu špičiek a pätiek lyží perfektný pre kompaktný až mäkký snehový podklad.

Model so sklznicou WC C-SPECIAL určenou pre hrubozrnný sneh a teploty 0 °C a vyššie, s vrchnou úpravou DTG World Cup Plus Coarse s hlbšími a hrubšími mikrodrážkami.

Sidecut: 41-44-44

Váha: 1030 g/186 cm

Parametre

Dĺžka Dĺžka (lyže, bežiek, palíc a pod.) uvedená v centimetroch 191 cm
Typ sklznice Hladká sklznica
Typ bežeckej lyže Skate
Typ lyžiara Udáva vašej "výkonnosť". závodný lyžiar
Určené pre Muž/unisex
Podložka Podložka pod bežecké viazanie - je alebo nie je na lyži inštalovaná a kompatibilita je nasledovná: Bez = všetky viazania, NIS = NNN aj SNS s adaptérom, IFP = TURNAMIC. IFP
Oblasť použitia pre bežky V stope (na tratiach)
Farba Prevládajúca farba výrobku. Čierna
Sezóna 2020/2021
Váha lyže Hmotnosť jednej lyže v gramoch. 1030 g
Tvrdosť Tvrdosť lyže závisí na váhe bežca, ťažšie bežci volí tvrdšie lyže a naopak. Stiff
Typ jadra Materiál, z ktorého je jadro lyže vyrobené. Kombinácia (kompozit+drevo)
Vázání ne
Váha bežkára Váha bežkára v kilogramoch. 60 - 95 kg
Varianty