Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
Sport Hangar CZ s.r.o. Menu

G3 Stúpacia pásy Alpinist - šírka 115 mm

Stúpacie pásy G3 Alpinist sú univerzálne a spoľahlivé, preto s nimi môžete vyraziť kam si len zaumienite. Novo G3 rozšírilo spektrum dĺžok pásov s možnosťou nastaviteľnej dĺžky v rozmedzí 16 cm.
Skialpové pásy Alpinist ponúka dokonalú rovnováhu medzi optimálnym sklzom a stúpaním. Tieto pásy sú pripravené na všetky nástrahy prírody. Súčasťou balenia je nové puzdro pre ľahšie ukladanie pásov a mriežka na ktorú môžete po zložení pásy nalepiť.
Veľkosti: short (153-169 cm), medium (168-184 cm), long (183-199 cm)

Shop kod: 19789
PN: 19789
Výrobca: G3

Potrebujete poradiť s výberom?

Pre výber zjazdových lyží alebo bežeckých lyží vyskúšajte nášho online sprievodcu SkiGuru. Prípadne zavolajte Tomášovi na +420 603 981 932, rád Vám poradí.

Zvoľte variant
Dostupnosť:
Skladom na predajni tovar je skladom na predajni, ihneď k odberu alebo na expedíciu

 161,00

Objednajte hneď a zásielku obdržíte
DPD SK: Streda 27. 10. 2021

Doprava zadarmo

Informace o produktu

Nové vlastnosti:

1. Predný úchyt pásov

  • Inovovaný Nacvakávacie konektor s novým nízkym profilom, z nehrdzavejúcej ocele, je bezpečný a dá sa ľahko nasadiť

2. Zadné úchyt pásov

  • Nový nízko profilový zadný popruh pre uchytenie pásov umožňuje rýchlejšie a jednoduchšie nasadenie a vybratie pásov ako kedykoľvek predtým. Jeho rafinovaný tvar a "pop-up" funkcie umožňujú ľahké nasadzovanie aj v rukaviciach.

3. Odnímateľný RipStrip

  • Tento odnímateľný pozdĺžny RipStrip pás je umiestnený uprostred stúpacích pásov. Ak nepoužívate mriežku a pásy zlepujú k sebe, tento doplnok slúži k ľahšiemu odlepenie pásov od seba. Ale priľnavosť pásov k lyžu tým nie je nijako obmedzená. Pásy drží perfektne aj s RipStrip pásikom.
  • Pokiaľ, ale pôjdete nejaký extra ťažký pochod, kde budete potrebovať, aby bol pás prilepený k lyžu v celej ploche, či lepidlo pásov sa vám zanesie nejakými nečistotami, je možnosť tento pás odstrániť a prilepiť pásy k lyžu celou plochou.

4. Väčšia variabilita dĺžky

  • Novo sú pásy vybavené možnosťou nastavenia dĺžky v rozsahu 16 cm. Preto môžete jedny pásy použiť na viacerých dĺžok lyží.

Vlastnosti unikátnych G3 stúpacích pásov:

-30 °C / -22 F: Na rozdiel od väčšiny ostatných stúpacích pásov, sú pásy spoločnosti G3 vyvinuté tak, aby bol plne funkčný a použiteľné až do -30 °C / -22 F. Funkčnosť stúpacích pásov je testovaná za extrémnych podmienok v nehostinnej Kanadské prírode v oblasti pohoria North Shore, kde spoločnosť G3 pôsobí

Netoxické lepidlo: Počas výrobného procesu lepidla na stúpacie pásy od spoločnosti G3 nie sú používaný toxické alebo inak škodlivé látky pre životné prostredie. Vďaka tomu sa môžete cítiť bezpečne a príjemne pri používaní stúpacích pásov G3!

Ultra glide: Stúpacie pásy G3 poskytujú ultra sklz, ktorý je výkonom neporovnateľný s iným stúpacími pásmi od konkurenčných spoločností a to bez kompromisu u stúpania.

Nepremokavosť: G3 stúpacie pásy majú trvalú v továrni vytvorenú hydrofóbne (nepremokavú) ochranu, ktorá udržuje pásy suché. Zabraňuje tiež vytváranie ľadových hrudiek na páse. Táto funkcia má za následok menej frustrácie a oveľa menej únavy počas túr vo viac teplotných pásmach.

Orezávací nôž: S dvojitou čepeľou a ergonomickou rukoväťou, ktorá sa výborne drží. Vďaka tomuto ořezávacímu nožmi ste schopní rýchlo a presne upraviť váš stúpacie pás G3 presne podľa vašej lyže, tak aby na nej dokonale sedel.

Vyrobené v Kanade: G3 stúpacie pásy sú vyrábané v Kanade, priamo v sídle G3 vo Vancouveri, ktorá je len pár minút od pohoria North Shore. Pohorie North Shore poskytujú perfektný testovací miesta pre akýkoľvek výrobok od spoločnosti G3. Zásluhou toho sú výrobky od spoločnosti G3 dokonale otestované a odladený.

Hmotnosť: 279g

Parametre

Šířka stoupacího pásu 115
Sezóna 2019/2020
Dĺžka stúpacieho pásu 183-199 cm

Alternatívny tovar Porovnať alternatívne produkty

Doprava zadarmo

 162,00

Stúpacie pásy G3 Alpinist + Universal sú stúpacie pásy pre…

Skladom u dodávateľa

Doprava zadarmo

 162,00

Stúpacie pásy Atomic Hybrid Skin 78/80.

Skladom u dodávateľa

Doprava zadarmo

 160,00

Stúpacie pásy G3 Alpinist + Grip sú stúpacie pásy pre…

Skladom u dodávateľa

Doprava zadarmo

 164,00

Stúpacie pásy G3 Alpinist + Grip sú stúpacie pásy pre…

Skladom u dodávateľa

Doprava zadarmo

 164,00

Stúpacie pásy G3 Alpinist + Universal sú stúpacie pásy pre…

Skladom u dodávateľa