Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
Sport Hangar CZ s.r.o. Menu
  • Doprava zdamra

G3 Stúpacia pásy Expedition - šírka 50 mm

Stúpacie pásy G3 Expedition 50 mm - tieto expedičné pásy od kanadskej firmy G3 sú už niekoľko rokov testované, overené spoľahlivé a cenovo dostupné pásy, ktoré vás nikdy nesklamú. Navyše opatrené klasickým úchytným systémom pomocou oceľového očká a zadné sťahovacie pätky, ktorú si každý ľahko dotiahne (v rozmedzí 10 cm). Súčasťou balenia je nové puzdro pre ľahšie ukladanie pásov.

Shop kod: 19786
PN: 005668
Výrobca: G3

Potrebujete poradiť s výberom?

Zavolajte Tomášovi na 603 981 932 alebo mu napíšte. Rád Vám poradí.

Produkt sa už nepredáva.

Doprava zadarmo

Informace o produktu

  • EAN: 0687040010895

Nové vlastnosti:
1. Uchytenie pásov
Oceľové očko na špičke a na päte sťahovací pásik s kovovou pätkou z nehrdzavejúcej ocele.
2. Odnímateľný RipStrip
Tento odnímateľný pozdĺžny RipStrip pás je umiestnený uprostred stúpacích pásov. Ak nepoužívate mriežku a pásy zlepujú k sebe, tento doplnok slúži k ľahšiemu odlepenie pásov od seba. Ale priľnavosť pásov k lyžu tým nie je nijako obmedzená. Pásy drží perfektne aj s RipStrip pásikom.
Pokiaľ, ale pôjdete nejaký extra ťažký pochod, kde budete potrebovať, aby bol pás prilepený k lyžu v celej ploche, či lepidlo pásov sa vám zanesie nejakými nečistotami, je možnosť tento pás odstrániť a prilepiť pásy k lyžu celou plochou.
Vlastnosti unikátnych G3 stúpacích pásov:
-30 °C / -22 F: Na rozdiel od väčšiny ostatných stúpacích pásov, sú pásy spoločnosti G3 vyvinuté tak, aby bol plne funkčný a použiteľné až do -30 °C / -22 F. Funkčnosť stúpacích pásov je testovaná za extrémnych podmienok v nehostinnej Kanadské prírode v oblasti pohoria North Shore, kde spoločnosť G3 pôsobí
Netoxické lepidlo: Počas výrobného procesu lepidla na stúpacie pásy od spoločnosti G3 nie sú používaný toxické alebo inak škodlivé látky pre životné prostredie. Vďaka tomu sa môžete cítiť bezpečne a príjemne pri používaní stúpacích pásov G3!
Ultra glide: Stúpacie pásy G3 poskytujú ultra sklz, ktorý je výkonom neporovnateľný s iným stúpacími pásmi od konkurenčných spoločností a to bez kompromisu u stúpania.
Nepremokavosť: G3 stúpacie pásy majú trvalú v továrni vytvorenú hydrofóbne (nepremokavú) ochranu, ktorá udržuje pásy suché. Zabraňuje tiež vytváranie ľadových hrudiek na páse. Táto funkcia má za následok menej frustrácie a oveľa menej únavy počas túr vo viac teplotných pásmach.
Orezávací nôž: S dvojitou čepeľou a ergonomickou rukoväťou, ktorá sa výborne drží. Vďaka tomuto ořezávacímu nožmi ste schopní rýchlo a presne upraviť váš stúpacie pás G3 presne podľa vašej lyže, tak aby na nej dokonale sedel.
Vyrobené v Kanade: G3 stúpacie pásy sú vyrábané v Kanade, priamo v sídle G3 vo Vancouveri, ktorá je len pár minút od pohoria North Shore. Pohorie North Shore poskytujú perfektný testovací miesta pre akýkoľvek výrobok od spoločnosti G3. Zásluhou toho sú výrobky od spoločnosti G3 dokonale otestované a odladený.

Parametre

Sezóna 2018/2019
Dĺžka stúpacieho pásu 205 cm

Recenzia

Osobných údajov

Recenzia

Nebola pridaná žiadna recenzia.