Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
Sport Hangar CZ s.r.o. Menu

Halti Pánska lyžiarska bunda TEAM 2014 - čierna

Pánska zjazdová bunda. Model Team 2014, ktorý strihom a vybavením vychádza z kolekcie oblečenia pre fínsku reprezentáciu. Skvelý model s vysokou priedušnosťou pre intenzívny, dynamické lyžovanie, kedy je vysoká rýchlosť samozrejmosťou.

Shop kod: 19989
PN: 14TXH-059-2029
EAN: 6438245693994
Výrobca: Halti
Záručná lehota: 24 měsíců

Potrebujete poradiť s výberom?

Pre výber zjazdových lyží alebo bežeckých lyží vyskúšajte nášho online sprievodcu SkiGuru. Prípadne zavolajte Tomášovi na +420 603 981 932, rád Vám poradí.

Zvoľte variant
Dostupnosť:
Vypredané Produkt už nie je možné zakúpiť

 695,22

Produkt už nie je možné zakúpiť

Doprava zadarmo

Informace o produktu

Pánska zjazdová bunda. Model Team 2014, ktorý strihom a vybavením vychádza z kolekcie oblečenia pre fínsku reprezentáciu. Skvelý model s vysokou priedušnosťou pre intenzívny, dynamické lyžovanie, kedy je vysoká rýchlosť samozrejmosťou. Materiál - DrymaxX Ultimate TS Stretch - Nepremokavý, vetru-odolný, priedušný, testovaný. Základ materiálu DrymaxX tvorí hydrofilný, súvislá membrána, ktorá zabraňuje preniknutiu kvapalnej vody (smerom dovnútra - k telu) a zároveň zaisťuje skvelú priedušnosť (smerom von - od tela). Transport vlhkosti (priedušnosť) prebieha na základe fyzicko-chemického procesu (difúzie). Vlhkosť tak prestupuje skrz membránu von, kde z vonkajšej vrstvy dochádza k jej odparovaniu. Oproti poréznym membránam nedochádza u DrymaxX membrány k zaneseniu pórov a straty priedušnosti. Stabilné priedušnosť a pozvoľné odparovanie predurčuje DrymaxX materiál pre použitie predovšetkým pri výrobe zimného športového a lyžiarskeho oblečenia. Ďalším nevyhnutným faktorom pre nepremokavosť lyžiarskeho oblečenia Halti je kvalita a spracovanie švov. Všetky švy tvoriaci spojenie materiálu DrymaxX sú chránené špeciálnou páskou. Podlepenie švov tak vylučuje akúkoľvek možnosť preniknutiu vody dovnútra. Vrecká, zipsy a ventilačné otvory sú tiež navrhované tak, aby nepustili vlhkosť dovnútra. Votkaná elastické vlákna do štruktúry materiálu zaisťujú jeho natiahnutia až o 20%. Strečový materiál je zárukou skvele padnúceho oblečenia a maximálneho pohodlia pri jeho nosení. Izolácia - DuPont ComfotMax Classic 80 - izolácia s viacerými-vrstevnatý štruktúrou charakterizovaná skvelými hodnotami a veľmi nízkou hnotností. High-tech materiál tvorí 4 - 5 x viac vrstiev ako u obvyklých výplní, pričom každá vrstva má hmostnosť iba 5 - 10 g / m2. Vícevrstevnost a neuveriteľná ľahkosť materiálu sú zárukou skvelých funkčných výsledkov materiálu. Vodný stĺpec - 15000 mm Priedušnosť - 20000 g / m2 za 24h Technické detaily - Odopínateľný bedrový pás, handričku na okuliare, Lycra vnútorné manžety, ventilácia, nepremokavé zipsy, vrecko na skipas.

Parametre

Určené pre Muž/unisex
Veľkosť oblečenia S
Farba Prevládajúca farba výrobku. Čierna
Sezóna 2014/2015
Varianty

Alternatívny tovar Porovnať alternatívne produkty

Armada Rawlins Anorak - šedá

Armada Rawlins Anorak - šedá Doprava zadarmo

 212,61

Zimná lyžiarska bunda Armada Rawlins Anorak.

Skladom u dodávateľa

Fischer IDRE INSULATION černá/hnědá

Fischer IDRE INSULATION černá/hnědá %Výprodej - 20 %

 93,48 Bežná cena  116,96

Skladom u dodávateľa