Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
Gerberos s.r.o. Menu

Nitro Mercy

Dámsky snowboard Nitro Mercy .

Shop kod: 146188
PN: 830722-001 149
EAN: 7630221817762
Výrobca: Nitro

Potrebujete poradiť s výberom?

Pre výber zjazdových lyží alebo bežeckých lyží vyskúšajte nášho online sprievodcu SkiGuru. Prípadne zavolajte Tomášovi na +420 603 981 932, rád Vám poradí.

Zvoľte variant
Dostupnosť:
Vypredané Produkt už nie je možné zakúpiť

 521,30

Produkt už nie je možné zakúpiť

Doprava zadarmo

Informace o produktu

Najlepšie snowboardistky sveta dali hlavy dohromady s najlepšími Nitro konštruktérmi, aby vytvorili sebaistú dosku Nitro Mercy , ktorá je pripravená pokoriť každú prekážku v snowparku. Náš najživší dámsky freestyle snowboard ponúka perfektnú ovládateľnosť, aby si mohla celý deň blázniť v parku bez toho, aby to trápilo tvoje nôžky. Prehnutie Cam-Out Camber povolí pri trikovaní, ale podrží pri vysokorýchlostnej paľbe na zjazdovke. Cam-Out je preverený hybrid medzi Camberom a Rockerom ponúkajúcim z oboch svetov to najlepšie. Rockerovo nadvihnutá pätka aj špička pomôže pri učení sa nových trikov a podporí na dopadoch. Toto combo bude tvoj najlepší priateľ, keď budeš svoj progress posúvať na ďalší level. S extra odolnými hranami RAILKILLER nebude problém, aby si doska ťahala na tie najväčšie a najdlhšie raily alebo boxy, pretože tieto 2x zosilnené hrany udržia tvoju dosku fresh celú sezónu. Aj tu ďalšie. Mrkni na top shrediačky, pozri, ako na to, kúp si Mercy a utekaj to rozbaliť na kopec.

* TVAR: TWIN * PREHNUTIE: CAM-OUT * ŠÍRKA: ŠTANDARD * PRUŽNOSŤ: URBAN, 4/10 * VYKROJENIE: DUAL DEGRESSIVE * JADRO POWERCORE II, BI-LITE LAMINÁT, HRANY RAILKILLER, Novinka! polyuretánové URESHRED SIDEWALLY, SKLUZNICE PREMIUM EXTRUDED FH BASE.

Parametre

Dĺžka snowboardu 142 cm / 146 cm / 149 cm
Určené pre žena
Prohnutí cam out
šířka snowboardu standard
Veľkosť 142 / 149
Farba Prevládajúca farba výrobku. Oranžová
Sezóna 2021/2022
Udržitelnost FSC™, CO2 Neutral
Varianty