Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
Gerberos s.r.o. Menu

Nitro Team Pro - goldy

Snowboardové viazanie Nitro Team Pro je vylepšená verzia pánskeho freestylového viazania Team.

Shop kod: 146527
PN: 836443-001 M
EAN: 7630050465677
Výrobca: Nitro

Potrebujete poradiť s výberom?

Pre výber zjazdových lyží alebo bežeckých lyží vyskúšajte nášho online sprievodcu SkiGuru. Prípadne zavolajte Tomášovi na +420 603 981 932, rád Vám poradí.

Zvoľte variant
Dostupnosť:
Vypredané Produkt už nie je možné zakúpiť

 338,70

Produkt už nie je možné zakúpiť

Doprava zadarmo

Informace o produktu

Viazanie Nitro Team Pro je výtvor našich teamových jazdcov, ktorí na svoje nadpozemské jazdenie, či už na X-Games, alebo len tak na jar okolo komína, potrebujú aj nadpozemské vybavenie. Sven Thorgren, Marcus Kleveland a Sam Taxwood chceli silnejšiu a ešte rýchlejšie reagujúcu verziu súčasného viazania Team. A tu ho máte, Team Pro, viazanie postavené, aby vydržalo záprah tých najlepších snowboardistov na svete.
Team Pro je viazanie, ktoré si najčastejšie berú naši freestyle jazdci na tie najväčšie prekážky. Dobre sadne okolo nohy, má pevné pracky a je odolné. Team Pre pätka je vybavená odolným vymedzovačom náklonu. Horná pracka Lockdown objíme vašu nohu as milimetrovou presnosťou navedie dosku na odraz tých najväčších skokov. Podlaha s 3° skosením, Air Tlmenie, a základňa Stealth Air zariadi, že sa celú sezónu budeš cítiť ako v bavlnke. Všetci vieme, av prípade jazdcov ako je Marcus Kleveland alebo Sven Thorgren to platí dvojnásobne, že viazanie je tak dobré, ako dlho vydrží. Preto sme Team Pro vybavili spodnou prackou ÜBERGRIP OD VIBRAM© a všetky pásky vystužili oceľovým lankom. Pokiaľ sa ti jazdí dobre v štandardnom Team viazaní, ale máš chuť svoje jazdenie ešte trochu posunúť, tak neváhaj a vyber si Team PRO!

STEALTH AIR ZÁKLADŇA, PRE PATKA, AIR TLUMENIA, PODLAHA S 3° SKOSENÍM, 2x4 MINI DISC S MOŽNOSŤOU UZAMKNUŤ UHLY, BOARD SAVER TECHNOLÓGIA, PREMIUM LOCKED DOWN ANKLE STRAP, ÜBERGRIP SP ŽENÉ OCEĽOVÝMI LANKAMI, KOVANÉ ALUMINUM SPEEDWHEEL RAČNE, JEDNODUCHÝ VSTUP DO VIAZANIA.
VEĽKOSŤ TOPÁNKY: Medium: 7.0-10.5 US / 25.0-28.5 MP / 38.5 - 43.5 EU; Large: 11.0-14.0 US / 29.0-32.0 MP / 44 - 48 EÚ; TUHOSŤ VIAZANIA: 8.

Parametre

Určené pre Muž/unisex
Veľkosť M / L
Farba Prevládajúca farba výrobku. Čierna / Zlatá
Sezóna 2021/2022
Udržitelnost recycled rubber
Varianty