Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
Gerberos s.r.o. Menu

G3 Stúpacie pásy Alpinist - šírka 115 mm

Stúpacie pásy G3 Alpinist sú univerzálne a spoľahlivé, preto s nimi môžete vyraziť kam si len zaumienite. Novo G3 rozšírilo spektrum dĺžok pásov s možnosťou nastaviteľnej dĺžky v rozmedzí 16 cm.
Skialpové pásy ALPINIST ponúkajú dokonalú rovnováhu medzi optimálnym sklzom a stúpaním. Tieto pásy sú pripravené na všetky nástrahy prírody. Súčasťou balenia je nové puzdro na jednoduchšie ukladanie pásov a mriežka na ktorú môžete po zložení pásy nalepiť.
Veľkosti: short (153–169 cm), médium (168–184 cm), long (183–199 cm)

Shop kod: 19789
PN: 14500081
Výrobca: G3
Záručná lehota: 24 měsíců

Potrebujete poradiť s výberom?

Pre výber zjazdových lyží alebo bežeckých lyží vyskúšajte nášho online sprievodcu SkiGuru. Prípadne zavolajte Tomášovi na +420 603 981 932, rád Vám poradí.

Zvoľte variant
Dostupnosť:
Vypredané Produkt už nie je možné zakúpiť

 181,74

Produkt už nie je možné zakúpiť

Doprava zadarmo

Informace o produktu

Nové vlastnosti:

1. Predný úchyt pásov

  • Inovovaný nacvakávací konektor s novým nízkym profilom, z nehrdzavejúcej ocele, je bezpečný a dá sa ľahko nasadiť

2. Zadný úchyt pásov

  • Nový nízko profilový zadný popruh na uchytenie pásov umožňuje rýchlejšie a jednoduchšie nasadenie a sňatie pásov ako kedykoľvek predtým. Jeho rafinovaný tvar a „pop-up“ funkcie umožňujú ľahké nasadzovanie aj v rukaviciach.

3. Odnímateľný RipStrip

  • Tento odnímateľný pozdĺžny RipStrip pás je umiestnený uprostred stúpacích pásov. Pokiaľ nepoužívate mriežku a pásy zlepujete k sebe, tento doplnok slúži na ľahšie odlepenie pásov od seba. Ale priľnavosť pásov k lyži tým nie je nijako obmedzená. Pásy držia perfektne aj s RipStrip pásikom.
  • Pokiaľ ale pôjdete nejaký extra ťažký pochod, kde budete potrebovať, aby bol pás prilepený k lyži v celej ploche, či lepidlo pásov sa vám zanesie nejakými nečistotami, je možnosť tento pás odstrániť a prilepiť pásy k lyži celou plochou.

4. Väčšia variabilita dĺžky

  • Novo sú pásy vybavené možnosťou nastavenia dĺžky v rozsahu 16 cm. Preto môžete jedny pásy použiť na viac dĺžok lyží.

Vlastnosti unikátnych G3 stúpacích pásov:

-30 °C/-22 F : Na rozdiel od väčšiny ostatných stúpacích pásov, sú pásy spoločnosti G3 vyvinuté tak, aby bol plne funkčný a použiteľné až do -30 °C/-22 F. Funkčnosť stúpacích pásov je testovaná za extrémnych podmienok v nehostinnej Kanadskej prírode v oblasti pohoria North Shore, kde spoločnosť G3 pôsobí

Netoxické lepidlo: Počas výrobného procesu lepidla na stúpacie pásy od spoločnosti G3 nie sú používaný toxické alebo inak škodlivé látky pre životné prostredie. Vďaka tomu sa môžete cítiť bezpečne a príjemne pri používaní stúpacích pásov G3!

Ultra glide: Stúpacie pásy G3 poskytujú ultra sklz, ktorý je výkonom neporovnateľný s iným stúpacími pásmi od konkurenčných spoločností a to bez kompromisu pri stúpaní.

Nepremokavosť: G3 stúpacie pásy majú trvalú v továrni vytvorenú hydrofóbnu (nepremokavú) ochranu, ktorá udržuje pásy suché. Zabraňuje tiež vytváraniu ľadových hrudiek na páse. Táto funkcia má za následok menej frustrácie a oveľa menej únavy počas túr vo viacerých teplotných pásmach.

Orezávací nôž: S dvojitou čepeľou a ergonomickou rukoväťou, ktorá sa výborne drží. Vďaka tomuto orezávaciemu nožu ste schopní rýchlo a presne upraviť váš stúpací pás G3 presne podľa vašej lyže, tak aby na nej dokonale sedel.

Vyrobené v Kanade: G3 stúpacie pásy sú vyrábané v Kanade, priamo v sídle G3 vo Vancouveri, ktorá je len pár minút od pohoria North Shore. Pohoria North Shore poskytujú perfektné testovacie miesta pre akýkoľvek výrobok od spoločnosti G3. Zásluhou toho sú výrobky od spoločnosti G3 dokonale otestované a odladené.

Hmotnosť: 279g

Parametre

Šířka stoupacího pásu 115 mm
Dĺžka stúpacieho pásu 183-199 cm
Farba Prevládajúca farba výrobku. Biela / Červená / Modrá
Sezóna 2019/2020
Varianty

Alternatívny tovar Porovnať alternatívne produkty

Atomic Hybrid Skin 78/80

Hybrid Skin 78/80 Doprava zadarmo

 182,17

Stúpacie pásy Atomic Hybrid Skin 78/80.

Skladom u dodávateľa

Dynastar L2 Skin Vertical Access/Pro

L2 Skin Vertical Access/Pro Akce Doprava zadarmo

 186,52

Stúpacie pásy Dynastar L2 Skin Vertical Access/Pro.

Ihneď k odoslaniu

Elan Ibex 78 Skins

Ibex 78 Skins Doprava zadarmo - 20 %

 188,87 Bežná cena  236,09

Stúpacie pásy Elan Ibex 78 Skins sú vyrobené v pomere 65%…

Skladom u dodávateľa

Atomic Skin Multifit

stoupací pásy Atomic Skin Multifit %Výprodej Doprava zadarmo - 20 %

 173,87 Bežná cena  217,35

Stúpacie pásy Atomic Skin Multifit sú určené pre skialpové…

Skladom u dodávateľa

Fischer SKIN MULTIFIT 130MM

SKIN MULTIFIT 130MM Doprava zadarmo

 173,48

Stúpacie pásy Fischer SKIN MULTIFIT 130MM .

Ihneď k odoslaniu