Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
Gerberos s.r.o. Menu

Nitro Banker

Snowboard Nitro Banker.

Shop kod: 146062
PN: 830654-001 156
EAN: 7630221812637
Výrobca: Nitro

Potrebujete poradiť s výberom?

Pre výber zjazdových lyží alebo bežeckých lyží vyskúšajte nášho online sprievodcu SkiGuru. Prípadne zavolajte Tomášovi na +420 603 981 932, rád Vám poradí.

Zvoľte variant
Dostupnosť:
Vypredané Produkt už nie je možné zakúpiť

 608,26 Cena lyží bez viazania

Produkt už nie je možné zakúpiť

Doprava zadarmo

Informace o produktu

Priprav sa na zmenu, pretože s Nitro Banker ešte len niečo naozaj zažiješ. Nový shape, ktorý prichádza s Quiver Banker, rúca hranice. Sintered sklznice a agresívne jadro, tí pomôžu preletieť Banked slalomom s ohromnou rýchlosťou a silou. Banker sme jednoducho urobili najrýchlejším snowboardom v Quiver kolekcii. Nový snowboard Quiver Banker bol špeciálne navrhnutý na to, aby šiel naozaj rýchlo, nech už závodíš v akomkoľvek Banked slalome. Bryan a Austin už roky chceli platňu, ktorá bude ich jasnou voľbou pre rýchlu jazdu v slalomových klopenkách. Banker je doska, ktorú sme spoločne s nimi navrhli a vyrobili. Snowboard tak rýchly, že si budeš musieť držať čiapku. Directional a Mid-Wide tvar vám dovolia položiť sa do oblúkov, zatiaľ čo Trüe Camber a sklznica Sintered Speed Formula II vám zariadia naozaj diabolsky rýchlu jazdu. Ak hľadáte každodennú all-mountain mašinu so slabosťou pre rýchlosť, rezanie perfektných oblúkov alebo zbesilý slalom medzi stromčekmi, potom vás zoznamujeme s doskou, ktorá vaše túžby naplní.

* TVAR: DIRECTIONAL * CAMBER: TRÜE * ŠÍRKA: MID-WIDE * PRUŽNOSŤ: ALL-TERRAIN * VYKROJENIE: PROGRESSIVE * JADRO POWERCORE II, REFLEX PROFIL JADRA, BI-LITE LAMINÁT, SKLUZNICE SINTERED SPE.

Parametre

Dĺžka snowboardu 156 cm / 159 cm
Určené pre Muž/unisex
Prohnutí trüe camber
šířka snowboardu mid-wide
Klenutie Rozlišujeme 3 typy: Rocker, Camber, Kombinácia. Camber
Tuhosť snowboardu Stupnica tvrdosti snowboardu od 1 (najmäkšia) až do 10 (najtvrdšia). 8
Farba Prevládajúca farba výrobku. Čierna
Sezóna 2021/2022
Vázání ne
Udržitelnost FSC™, CO2 Neutral
Varianty