Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
Gerberos s.r.o. Menu

Nitro Beast X Volcom

Freestyle snowboard Nitro Beast X Volcom je ultimátny parkový snowboard pre tých najlepších v kolaborácii s Volcom.

Shop kod: 146095
PN: 830677-001 155
EAN: 7630221814204
Výrobca: Nitro

Potrebujete poradiť s výberom?

Pre výber zjazdových lyží alebo bežeckých lyží vyskúšajte nášho online sprievodcu SkiGuru. Prípadne zavolajte Tomášovi na +420 603 981 932, rád Vám poradí.

Zvoľte variant
Dostupnosť:
Vypredané Produkt už nie je možné zakúpiť

 738,70 Cena lyží bez viazania

Produkt už nie je možné zakúpiť

Doprava zadarmo

Informace o produktu

Nitro Beast X Volcom je navrhnutý jazdcami pre jazdcov svetového formátu, a to ridermi ako Sven Thorgren, Torgeir Bergrem, Eero Ettala a Marcus Kleveland. S týmto snowboardom vás čaká istota, pop, rýchlosť a flex, ktorý potrebujete na progres v parku alebo mimo neho. Keď sa spoja najlepší freestyle snowboardisti, tak verte tomu, že vám dajú dosku, ktorú zvládne tie najnáročnejšie snowparky na celom svete! Twin Shaped, TRÜE Camber freestyle mašina ponúka podporu a precíznosť pre prekážky a triky svetovej triedy. Kombinácia neobrúsiteľných hrán Railkiller, odolných polyuretánových Ureshred Sidewalls, karbónového vystuženia Diamond Band a kevlarových Ballistic Impact Panelov utvára snowboard, ktorý je prakticky nerozbiteľný, zatiaľ čo sklznica Sintered Speed Formula II vás bude voziť celý deň. Nehľadiac na to aké sú podmienky! Po veľkom dopyte tento rok ponúkame aj Mid wide verziu vo veľkosti 157 pre ľudí, ktorí majú väčšie nohy. Beast je navrhnutý, vyrobený a otestovaný na podporu progresu, stability, výkonu, a výdrže… aby ste mohli prepnúť na „Full BEASTMODE“!

* TVAR: TWIN * CAMBER: TRÜE * ŠÍRKA: ŠTANDARD a MID-WIDE * PRUŽNOSŤ: PARK, 8/10 * VYKROJENIE: RADIAL * JADRO POWERCORE II, PROFIL JADRA WHIPLASH, LAMINÁT TRI-LITE, Kevlarové BALL , HRANY RAILKILLER, NOVINKA! Polyuretánové URESHRED SIDEWALLS, SKLUZNICE SINTERED SPEED FORMULA II.

Parametre

Dĺžka snowboardu 155 cm
Určené pre Muž/unisex
Prohnutí trüe camber
šířka snowboardu standard
Klenutie Rozlišujeme 3 typy: Rocker, Camber, Kombinácia. Camber
Tuhosť snowboardu Stupnica tvrdosti snowboardu od 1 (najmäkšia) až do 10 (najtvrdšia). 8
Farba Prevládajúca farba výrobku. Modrá
Sezóna 2021/2022
Vázání ne
Udržitelnost FSC™, CO2 Neutral
Varianty