Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
Gerberos s.r.o. Menu

Nitro Doppleganger

Splitboard Nitro Doppleganger .

Shop kod: 152762
PN: 830527-001 148
EAN: 7630050480335
Výrobca: Nitro

Potrebujete poradiť s výberom?

Pre výber zjazdových lyží alebo bežeckých lyží vyskúšajte nášho online sprievodcu SkiGuru. Prípadne zavolajte Tomášovi na +420 603 981 932, rád Vám poradí.

Zvoľte variant
Dostupnosť:
Vypredané Produkt už nie je možné zakúpiť

 747,39

Produkt už nie je možné zakúpiť

Doprava zadarmo

Informace o produktu

Nitro Doppleganger má zredukovanú váhu, aby ste mohli vybiehať kopce bez veľkej záťaže a dať si o niečo viac prašanových jázd. Splitboard Dopplegänger sme aj tento rok vybavili jadrom Koroyd/Balsa, ktoré ti umožní „hajkovať“ rýchlejšie a do väčších vzdialeností, zatiaľ čo Diamond Laminates a nové a pevnejšie spojky ti nastolia mier v mysli, až sa budeš spúšťať dole z kopca s maximálnou istotou. Doppelgängerovi Hike Pods ťa dostanú čo najbližšie k nezmapovaným plániam s istotou, ktorú ucítiš na hrane snowboardu. Cam-Out Camber a Directional Mid-Wide shape ti dodajú presnosť na ceste dole. Znížili sme hmotnosť celého splitu bez toho, aby sme obetovali výdrž alebo výkon. To ťa čaká na tohtoročnom modeli Dopplegänger. Dúfame, že sa stretneme a užijeme si to spoločne!

TVAR: DIRECTIONAL SPLITBOARD, CAMBER: CAM-OUT, ŠÍRKA: MID-WIDE, PRUŽNOSŤ: ALL TERRAIN, VYKROJENIE: PROGRESSIVE, HIKE PODS, JADRO KOROYD POWER CORE, DIAMOND LAMINÁT, SKLUZNICE SINTERED, SKLUZNICE SINTERED KY NA PATE Aj ŠPIČKE, KOVANÉ SPOJOVACIE HÁČKY Z HLINÍKA T7075

Parametre

Dĺžka snowboardu 148 cm / 152 cm / 160 cm
Určené pre Muž/unisex
Prohnutí cam out
šířka snowboardu mid-wide
Farba Prevládajúca farba výrobku. Čierna / Zelená
Sezóna 2021/2022
Udržitelnost FSC™, CO2 Neutral
Varianty