Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
Gerberos s.r.o. Menu

Nitro Nomad

Splitboard Nitro Nomad .

Shop kod: 152765
PN: 830529-001 161
EAN: 7630050466445
Výrobca: Nitro

Potrebujete poradiť s výberom?

Pre výber zjazdových lyží alebo bežeckých lyží vyskúšajte nášho online sprievodcu SkiGuru. Prípadne zavolajte Tomášovi na +420 603 981 932, rád Vám poradí.

Zvoľte variant
Dostupnosť:
Vypredané Produkt už nie je možné zakúpiť

 590,87 Cena lyží bez viazania

Produkt už nie je možné zakúpiť

Doprava zadarmo

Informace o produktu

Od jazdy vášho života už vás delí len kopec, ktorý si na tomto splite Nitro Nomad musíte vyšliapnuť. Na to, aby ste získali spoľahlivý splitboard Nomad, nemusíte navyše ani vylúpiť banku. Navrhnutý je tak, aby to bol cenovo najdostupnejší split na trhu, bez toho aby sme museli obetovať nejakú z technológií, ktorá ku splitboardingu patrí. Vybavený naším Flat-Out Rockerom a samozrejme osvedčenými Power Pods, aby ste prešli čokoľvek rýchlo, s ľahkosťou a ešte ku všetkému sa vyhli nevyspytateľným situáciám na zmrznutých platniach. Nové spojovacie prvky zaisťujú naozaj jednoduché spojenie splitu, nech ste kdekoľvek, navyše prinášajú väčšiu výdrž a výkon. Zaslúžiš si preskúmať oveľa viac, než je nakreslené v mape – so splitom Nomad ťa čaká množstvo dobrodružstiev.

TVAR: DIRECTIONAL SPLITBOARD, ROCKER: FLAT-OUT, ŠÍŘKA: MID-WIDE, PRUŽNOST: ALL TERRAIN, VYKROJENÍ: RADIAL, POWER PODS, POWERCORE, BI-LITE LAMINÁT, SKLUZNICE PREMIUM EXTRUDED FH BASE, VOILÉ COMPATIBLE INSERT PATTERN, ZÁMKY NA PATĚ Aj ŠPIČKE, KOVANÉ SPOJOVACIE HÁČKY Z HLINÍKA T7075.

Parametre

Dĺžka snowboardu 156 cm / 161 cm
Určené pre Muž/unisex
Prohnutí flat-out
šířka snowboardu mid-wide
Farba Prevládajúca farba výrobku. Čierna
Sezóna 2021/2022
Vázání ne
Udržitelnost FSC™, CO2 Neutral
Varianty