Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
Gerberos s.r.o. Menu

Nitro Optisym Drink Sexy

Snowboard Nitro Optisym Drink Sexy .

Shop kod: 146185
PN: 830721-001 156
EAN: 7630221817687
Výrobca: Nitro

Potrebujete poradiť s výberom?

Pre výber zjazdových lyží alebo bežeckých lyží vyskúšajte nášho online sprievodcu SkiGuru. Prípadne zavolajte Tomášovi na +420 603 981 932, rád Vám poradí.

Zvoľte variant
Dostupnosť:
Vypredané Produkt už nie je možné zakúpiť

 521,30 Cena lyží bez viazania

Produkt už nie je možné zakúpiť

Doprava zadarmo

Informace o produktu

Nitro Optisym Drink Sexy doska v sebe skrýva talent parkového mága YungDoliho, ktorý to na svahu vie poriadne rozbaliť. Jeho vášeň pre butter, kombá, tapy a iné krkolomnosti ťa zaručene nenechajú chladným a jeho Surf Sexy štýl ťa jednoducho dostane do kolien. Ak chceš okúsiť pocit sebaistoty a jazdiť podľa tvojich pravidiel, táto doska ti pomôže nájsť tvoj potenciál a originalitu. Drink Sexy Asym Twin je osadený úplne novou technológiou Powerwall, ktorá vnáša do symetrie štipku odvážnej asymetrie. Zadná hrana je vďaka tejto konštrukcii zosilnená tak, aby bola odolná a pripravená ti poskytnúť dostatočnú oporu a obratnosť. Stredná šírka dosky zaručí, že sa nemusíš báť nepríjemných presahov veľkých topánok a môžeš sa s kľudom oprieť do sebaostrejšieho oblúka alebo sa butterom prehnať zhora až dole. Celkovo asymetrický tvar Twin a Dual Degressive vykrojenie ti ponúkne nekonečnú kontrolu v carvových oblúkoch zatiaľ čo Cam-Out Camber a jadro Whiplash Core Profile dodá tvojmu ollie na sile. Mäkšia špička a pätka uľahčia butter, takže sa budeš cítiť ako profík. Ak hľadáš freestylovú dosku na bláznenie v parku alebo na zjazdovke, ktorá ťa zároveň nesklame ani v cárve a jibbe a má štýl, Optisym x Drink Sexy je jasnou voľbou.

* TVAR: ASYM TWIN * CAMBER: CAM-OUT * ŠÍRKA: MID-WIDE * PRUŽNOSŤ: URBAN, 5/10 * VYKROJENIE: DUAL DEGRESSIIVE * JADRO POWERCORE II, PROFIL JADRA WHIPLASH, Novinka! POWERWALL, polyuretánové URESHRED SIDEWALLS, BI-LITE LAMINÁT, HRANY RAILKILLER, SKLUZNICE PREMIUM EXTRUDED FH.

Parametre

Dĺžka snowboardu 156 cm
Určené pre Muž/unisex
Prohnutí cam out
šířka snowboardu mid-wide
Farba Prevládajúca farba výrobku. Čierna
Sezóna 2021/2022
Vázání ne
Udržitelnost FSC™, CO2 Neutral
Varianty