Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
Gerberos s.r.o. Menu

Nitro Santoku

Pánsky najvšestrannejší allmountain snowboard Nitro Santoku .

Shop kod: 146071
PN: 830661-001 159
EAN: 7630221812941
Výrobca: Nitro

Potrebujete poradiť s výberom?

Pre výber zjazdových lyží alebo bežeckých lyží vyskúšajte nášho online sprievodcu SkiGuru. Prípadne zavolajte Tomášovi na +420 603 981 932, rád Vám poradí.

Zvoľte variant
Dostupnosť:
Vypredané Produkt už nie je možné zakúpiť

 651,74 Cena lyží bez viazania

Produkt už nie je možné zakúpiť

Doprava zadarmo

Informace o produktu

Predstavujeme novú All-Terrian dosku Nitro Santoku inšpirovanú naším kamarátom Eliasom Elhardtom. Santoku bol navrhnutý pre toho, kto si z hôr robí vlastné ihrisko a nezáleží na tom, či je skutočne hlboký prašan alebo jarná brečka. Nový snowboard SANTOKU je dokonalý nástroj pripravený sa pobiť s akýmikoľvek podmienkami. S jeho All-Terrain Twin shapom a predĺženým nosom a tailom si môžete užiť poriadny prejazd prašanom alebo kreatívny buttering na zjazdovke. Kombinácia starého dobrého prehnutia Trüe Camber a novým karbónom zosilnenými Diamond V-Tips v nose a taile, vám zaistí pop, ktorý potrebuješ na poriadne pretiahnutý Method na side hite alebo letieť dole z kopca vesmírnou rýchlosťou. Vykrojenie Dual Degressive a profil jadra Whiplash ti umožnia butterovať, akoby si bol profík a carvovať ako boh. Ak hľadáš hravú dosku, s ktorou môžeš jibbovať doslova kdekoľvek –SANTOKU ťa nesklame. Keď si na zjazdovke, tak ti vykrojenie Dual Degressive a profil jadra Whiplash zaistí taký pôžitok z carvingu, že si budeš myslieť, že sa tým živíš!

* TVAR: ALL-TERRAIN TWIN * CAMBER: TRÜE * ŠÍRKA: PROGRESSIVE * PRUŽNOSŤ: ALL-TERRAIN, 5/10 * VYKROJENIE: DUAL DEGRESSIVE * JADRO POWERLITE II, PROFIL JADRA WHIPLASH, SKLUZNICE SIN.

Parametre

Dĺžka snowboardu 159 cm
Určené pre Muž/unisex
Prohnutí trüe camber
šířka snowboardu mid-wide
Klenutie Rozlišujeme 3 typy: Rocker, Camber, Kombinácia. Camber
Tuhosť snowboardu Stupnica tvrdosti snowboardu od 1 (najmäkšia) až do 10 (najtvrdšia). 5
Farba Prevládajúca farba výrobku. Biela
Sezóna 2021/2022
Vázání ne
Udržitelnost FSC™, CO2 Neutral
Varianty