Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
Gerberos s.r.o. Menu

Nitro T1

Freestyle snowboard Nitro T1 je doska, ktorá už 17 rokov kraľuje parkom.

Shop kod: 146098
PN: 830680-001 152
EAN: 7630221814402
Výrobca: Nitro

Potrebujete poradiť s výberom?

Pre výber zjazdových lyží alebo bežeckých lyží vyskúšajte nášho online sprievodcu SkiGuru. Prípadne zavolajte Tomášovi na +420 603 981 932, rád Vám poradí.

Zvoľte variant
Dostupnosť:
Vypredané Produkt už nie je možné zakúpiť

 543,04 Cena lyží bez viazania

Produkt už nie je možné zakúpiť

Doprava zadarmo

Informace o produktu

Tento nesporný parkový šampión Nitro T1 vyhral viac cien, než ktorýkoľvek iný freestyle snowboard na svete. Osvedčila sa hlavne jeho výdrž a perfektný výkon. Legendárna freestylová doska prešla za tie roky niekoľkými úpravami a vylepšeniami, na ktorých sa podieľali teamoví jazdci z celého sveta. T1 má osvedčený Cam-Out Camber, teda štandardné prehnutie takmer po celej dĺžke, ale nadvihnutý ešte pred kontaktnými bodmi. To prináša super silu pre POP a zároveň odpustí množstvo chýb. S týmito funkciami sa nemusíte báť, že by vás doska nepustila do poriadneho presu, práve naopak. Profil jadra Whiplash uberá hrúbke jadra medzi viazaniami a trochu pridáva od viazania ku koncom. Doska sa vďaka tomu neunaví a celú sezónu nebudete mať problémy s popom a vystrihnete také pressy, o ktorých sa vám ani nezdalo. T1 je vybavená super odolnými RAILKILLER hranami, aby ste si mohli užívať zábradlie, koľkokrát len budete chcieť. Ak hľadáte dosku, s ktorou si užijete krásu všetkých snowparkov, sezónu čo sezónu, nehľadajte ďalej a vyberte si našu, cenami ovešanú, T jedničku.

* TVAR: TWIN * CAMBER: CAM-OUT * ŠÍRKA: ŠTANDARD * PRUŽNOSŤ: PARK, 6/10 * VYKROJENIE: RADIAL * JADRO POWERCORE II, PROFIL JADRA WHIPLASH, polyuretánové URESHRED SIDEWALLS, BI-LITE LAMIN FORMULA HD.

Parametre

Dĺžka snowboardu 152 cm / 155 cm / 158 cm
Určené pre Muž/unisex
Prohnutí cam out
šířka snowboardu standard
Farba Prevládajúca farba výrobku. Čierna
Sezóna 2021/2022
Vázání ne
Udržitelnost FSC™, CO2 Neutral
Varianty