Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
Gerberos s.r.o. Menu

Nitro Team Pro

Snowboard Nitro Team Pro .

Shop kod: 146182
PN: 830719-001 155
EAN: 7630221817489
Výrobca: Nitro

Potrebujete poradiť s výberom?

Pre výber zjazdových lyží alebo bežeckých lyží vyskúšajte nášho online sprievodcu SkiGuru. Prípadne zavolajte Tomášovi na +420 603 981 932, rád Vám poradí.

Zvoľte variant
Dostupnosť:
Vypredané Produkt už nie je možné zakúpiť

 608,26 Cena lyží bez viazania

Produkt už nie je možné zakúpiť

Doprava zadarmo

Informace o produktu

Zbrusu nový Nitro Team Pro je nenápadnou profi verziou Nitro bestselleru - snowboardu TEAM. Vylepšený tak, aby našim Nitro jazdcom ponúkol viac popu, nekompromisnú ovládateľnosť a bezkonkurenčnú rýchlosť. Všetko potrebné pre ich progres a skvelé výsledky, či už v súťažnej aréne alebo mimo nej. Nový snowboard Team Pro je tu pre jazdcov, ktorí sa chcú vždy posunúť o kúsok ďalej a na svojej technike chcú tvrdo pracovať. Osvedčený tvar Directional Twin Shape a vykrojenie Dual Degressive ponúka dokonale vyvážený mix pre perfektnú jazdu. Tuhší flex a hrany so skusom dravca ti zaručia, že budeš mať jazdu vždy pod kontrolou. Team Pro je doplnený o karbónové vlákna Diamond Bands vďaka ktorým ťa doska svojim popom vystrelí do astronomických výšin, ale zároveň ťa bude na slovo počúvať. Inovovaná sklznica Sintered Speed Formula II zaistí, že svojim kamošom prejdeš rýchlosťou blesku a Trüe Camber a jadro Reflex Core Profile ti dodá na istote aj v tých najdesivejších podmienkach a pomôže ti zdokonaľovať sa pri každej jazde. Ak chceš na svahu excelovať a nebojíš sa progresu, choď to Team Pro.

* TVAR: DIRECTIONAL TWIN * CAMBER: TRÜE * ŠÍRKA: ŠTANDARD * PRUŽNOSŤ: ALL TERRAIN, 7/10 * VYKROJENIE: DUAL DEGRESSIVE * JADRO POWERLITE, REFLEXNÝ PROFIL JADRA, BI-LITE LAMINÁT, BIN-LITE LAMINÁT, karbon .

Parametre

Dĺžka snowboardu 152 cm / 155 cm / 157 cm / 162 cm
Určené pre Muž/unisex
Prohnutí trüe camber
šířka snowboardu standard
Klenutie Rozlišujeme 3 typy: Rocker, Camber, Kombinácia. Camber
Tuhosť snowboardu Stupnica tvrdosti snowboardu od 1 (najmäkšia) až do 10 (najtvrdšia). 7
Farba Prevládajúca farba výrobku. Čierna / Červená
Sezóna 2021/2022
Vázání ne
Udržitelnost FSC™, CO2 Neutral
Varianty